Skip to main content

Parcel · Map A0001200

57 BRADSTREET AVE

Owner: IZZO PATRICIA A

Assessed value

$148,260

$91,070 bldg · $57,190 land

Est. annual tax

$5,309

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1925

1,608 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1925
Living area
1,608 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Oct 9, 2003

    Bk/Pg OPM-30006

    $112,800

More on Bradstreet Ave