Skip to main content

Parcel · Map K0147200

254 CLAY ST

Owner: KOLAVAGE KARA

Assessed value

$164,150

$116,270 bldg · $47,880 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1970

1,331 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1970
Living area
1,331 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
RANCH · ELECTRIC

Recorded sales

  1. Jun 2, 2015

    Bk/Pg OPM-140075

    $205,000

More on Clay St