Skip to main content

Parcel · Map K0135000

259 CLAY ST

Owner: KRAMPITZ RANDALL J & JAN A

Assessed value

$168,280

$115,780 bldg · $52,500 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1952

1,780 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1952
Living area
1,780 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Mar 31, 2010

    Bk/Pg OPM-90049

    $245,000
  2. Mar 4, 2002

    Bk/Pg OPM-10098

    $142,500

More on Clay St