Skip to main content

Parcel · Map C0045900

166 MOOSEHORN RD

Owner: PERUGINI DAVID & ELLEN

Assessed value

$120,120

$68,180 bldg · $51,940 land

Est. annual tax

$4,301

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1780

1,814 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1780
Living area
1,814 sqft · 1.0 story