Skip to main content

Parcel · Map R0226200

94 HOTCHKISS AVE

Owner: RODE ALLEN R JR & THERESA J

Assessed value

$185,290

$133,070 bldg · $52,220 land

Est. annual tax

$6,635

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1987

1,650 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1987
Living area
1,650 sqft · 2.0 stories