Skip to main content

Parcel · Map G0107800

74 RAILROAD ST ANNEX

Owner: KELLER GEORGE W JR & ANNE S

Assessed value

$139,020

$87,640 bldg · $51,380 land

Est. annual tax

$4,978

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1890

1,820 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1890
Living area
1,820 sqft · 2.0 stories