Skip to main content

Parcel · Map T0266300

330 HIGH ST EXT

Owner: PIZZANO JOHN M & MAUREEN A

Assessed value

$158,200

$80,570 bldg · $77,630 land

Est. annual tax

$5,665

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1952

1,132 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1952
Living area
1,132 sqft · 1.0 story
Exterior
BRICK
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Mar 11, 2021

    Bk/Pg OPM-200085

    $144,900

More on High St Ext