Skip to main content

Parcel · Map C0064900

151 EDWIN LN

Owner: SCHROEDER MARTINA M

Assessed value

$229,110

$170,170 bldg · $58,940 land

Est. annual tax

$8,204

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1999

1,764 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1999
Living area
1,764 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · GAS

Recorded sales

  1. Nov 1, 2023

    Bk/Pg OPM-230010

    $414,900

More on Edwin Ln