Skip to main content

Parcel · Map C0063200

70 EDWIN LN

Owner: LODOVICO GINA

Assessed value

$202,720

$144,900 bldg · $57,820 land

Est. annual tax

$7,259

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1998

2,048 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1998
Living area
2,048 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · GAS

Recorded sales

  1. Oct 15, 2015

    Bk/Pg OPM-150003

    $249,000
  2. Apr 17, 2015

    Bk/Pg OPM-140058

    $197,400

More on Edwin Ln