Skip to main content

Parcel · Map C0064100

71 EDWIN LN

Owner: DONOFRIO DAVID & PENELOPE

Assessed value

$217,000

$159,180 bldg · $57,820 land

Est. annual tax

$7,771

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1999

1,978 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1999
Living area
1,978 sqft · 2.0 stories