Skip to main content

Parcel · Map C0059900

19 THOMPSON TER

Owner: KEPLER ANTHONY E & THERESE M

Assessed value

$182,280

$123,760 bldg · $58,520 land

Est. annual tax

$6,527

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1997

1,846 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1997
Living area
1,846 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

No recorded sales on file.