Skip to main content

Parcel · Map C0069900

43 JULIA LN

Owner: MCDONALD JENNIFER A & BRENDAN M

Assessed value

$211,540

$148,120 bldg · $63,420 land

Est. annual tax

$7,575

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

2002

1,912 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2002
Living area
1,912 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Jan 7, 2011

    Bk/Pg OPM-10020

    $262,500
  2. Jan 24, 2003

    Bk/Pg OPM-20053

    $180,000
  3. Jun 17, 2002

    Bk/Pg OPM-10159

    $54,900

More on Julia Ln