Skip to main content

Parcel · Map C0066300

23 EDWIN LN

Owner: HIDALGO MARLON I

Assessed value

$226,940

$158,690 bldg · $68,250 land

Est. annual tax

$8,127

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

2002

2,074 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2002
Living area
2,074 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. May 30, 2019

    Bk/Pg OPM-180075

    $290,000
  2. Feb 25, 2002

    Bk/Pg OPM-10093

    $54,900
  3. Feb 25, 2002

    Bk/Pg OPM-10094

    $239,950

More on Edwin Ln

23 EDWIN LN — Thomaston Land Records