Skip to main content

Parcel · Map C0069400

92 ADA DR

Owner: DELUCA THOMAS

Assessed value

$205,100

$136,780 bldg · $68,320 land

Est. annual tax

$7,345

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80

Year built

1999

1,872 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1999
Living area
1,872 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Sep 9, 2005

    Bk/Pg OPM-40201

    $365,000

More on Ada Dr