Skip to main content

Parcel · Map A0006100

78 ATWOOD RD

Owner: EBBS PAUL B & PATRICIA V

Assessed value

$124,670

$67,270 bldg · $57,400 land

Est. annual tax

$4,464

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1956

1,040 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1956
Living area
1,040 sqft · 1.0 story