Skip to main content

Parcel · Map S0241100

54 TWIN POND RD

Owner: SCULLY JEREMIAH J & KELEIGH K

Assessed value

$182,630

$117,180 bldg · $65,450 land

Est. annual tax

$6,540

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1995

1,732 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1995
Living area
1,732 sqft · 2.0 stories