Skip to main content

Parcel · Map C0053810

291 FENN RD

Owner: ZACCAGNINI TRACI

Assessed value

$159,880

$106,050 bldg · $53,830 land

Est. annual tax

$5,725

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2005

1,663 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
2005
Living area
1,663 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
2-FAM · OIL

Recorded sales

  1. Nov 11, 2008

    Bk/Pg OPM-800009

    $245,000

More on Fenn Rd