Skip to main content

Parcel · Map B0008740

6 ELLEN LN

Owner: MCNALLY ASHLEY M & RYAN J

Assessed value

$222,670

$158,130 bldg · $64,540 land

Est. annual tax

$7,974

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2009

2,016 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2009
Living area
2,016 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · GAS

Recorded sales

  1. Dec 5, 2017

    Bk/Pg OPM-170019

    $265,000
  2. Aug 31, 2011

    Bk/Pg OPM-10062

    $270,000

More on Ellen Ln