Skip to main content

Parcel · Map R0220600

362 HILL RD

Owner: REILLY MARY E

Assessed value

$147,770

$93,660 bldg · $54,110 land

Est. annual tax

$5,292

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1935

1,435 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1935
Living area
1,435 sqft · 2.0 stories