Skip to main content

Parcel · Map S0243200

354 FENN RD

Owner: MIKLINEVICH WILLIAM & MARTHA L

Assessed value

$140,280

$85,680 bldg · $54,600 land

Est. annual tax

$5,023

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1955

1,519 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1955
Living area
1,519 sqft · 1.0 story