Skip to main content

Parcel · Map G0106500

380 FENN RD

Owner: MOREY MICHAEL I

Assessed value

$169,750

$110,040 bldg · $59,710 land

Est. annual tax

$6,079

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1992

2,240 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1992
Living area
2,240 sqft · 1.0 story