Skip to main content

Parcel · Map O0202000

382 FENN RD

Owner: SPRING JUSTIN &; JORDAN CASSANDRA M

Assessed value

$221,550

$151,410 bldg · $70,140 land

Est. annual tax

$7,934

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1996

2,148 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1996
Living area
2,148 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · OIL

Recorded sales

  1. Apr 21, 2021

    Bk/Pg OPM-200114

    $274,000
  2. Apr 12, 2017

    Bk/Pg OPM-160059

    $230,000

More on Fenn Rd