Skip to main content

Parcel · Map K0134480

46 OLD SMITH RD

Owner: ZUKLIE MELANIE

Assessed value

$241,430

$174,720 bldg · $66,710 land

Est. annual tax

$8,646

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

2005

2,160 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
2005
Living area
2,160 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
SPLIT LEVEL · PROPANE

Recorded sales

  1. Mar 27, 2015

    Bk/Pg OPM-140053

    $242,000

More on Old Smith Rd

46 OLD SMITH RD — Thomaston Land Records