Skip to main content

Parcel · Map S0238700

620 FENN RD

Owner: SCHENKEL LOIS F ETAL

Assessed value

$138,390

$75,460 bldg · $62,930 land

Est. annual tax

$4,956

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1956

1,248 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1956
Living area
1,248 sqft · 1.0 story