Skip to main content

Parcel · Map C0054800

640 FENN RD

Owner: MCNULTY DAVID

Assessed value

$226,170

$156,240 bldg · $69,930 land

Est. annual tax

$8,099

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1962

2,562 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1962
Living area
2,562 sqft · 2.0 stories
Exterior
BRICK
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Jul 6, 2018

    Bk/Pg OPM-170083

    $300,000

More on Fenn Rd