Skip to main content

Parcel · Map P0205700

695 FENN RD

Owner: PECKA DAVID

Assessed value

$125,370

$67,060 bldg · $58,310 land

Est. annual tax

$4,489

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

AUTO REPAIR

RA80A

Year built

1942

Building

Style
RESIDENTIAL 1 FAMILY
Year built
1942

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Fenn Rd