Skip to main content

Parcel · Map T0306700

Parcel Map T0306700

Owner: THOMASTON TOWN OF; TOWN GARAGE

Assessed value

$176,960

$68,250 bldg · $108,710 land

Acreage

Land use

GC

Year built

1970

Owner mailing

158 MAIN ST, THOMASTON, CT

Building

Year built
1970

Recorded sales

No recorded sales on file.