Skip to main content

Parcel · Map T0304200

Parcel Map T0304200

Owner: THOMASTON TOWN OF; HIGH SCHOOL DRIVEWAY

Assessed value

$68,530

$24,360 bldg · $44,170 land

Acreage

Land use

RA15

Year built

Owner mailing

158 MAIN ST, THOMASTON, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.