Skip to main content

Parcel · Map S0248200

87 WATERTOWN RD

Owner: SMITH JAMES

Assessed value

$120,540

$80,220 bldg · $40,320 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1952

920 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1952
Living area
920 sqft · 1.0 story