Skip to main content

Parcel · Map F0088100

32 WATERTOWN RD

Owner: 32 WATERTOWN ROAD THOMASTON LLC

Assessed value

$1,157,730

$740,530 bldg · $417,200 land

Acreage

Land use

SERVICE STATIONS

GC

Year built

2016

Owner mailing

165 FLANDERS RD, WESTBOROUGH, MA

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
SERVICE STATION - FULL
Year built
2016

Recorded sales

  1. May 27, 2016

    Bk/Pg OPM-150069

    $1,175,000

More on Watertown Rd