Skip to main content

Parcel · Map B0033800

115 EDGEWOOD AVE

Owner: LALIBERTE KAREN L & KENNETH J

Assessed value

$135,380

$77,210 bldg · $58,170 land

Est. annual tax

$4,848

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1964

1,352 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1964
Living area
1,352 sqft · 1.0 story

115 EDGEWOOD AVE — Thomaston Land Records