Skip to main content

Parcel · Map P0216700

10 FUTURE RD

Owner: FERDAUSE MO N

Assessed value

$158,830

$101,150 bldg · $57,680 land

Est. annual tax

$5,688

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1961

1,645 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1961
Living area
1,645 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Aug 9, 2016

    Bk/Pg OPM-150096

    $190,000

More on Future Rd