Skip to main content

Parcel · Map F0088200

19 WATERBURY RD

Owner: CAPUANO WILLIAM A & JANE R

Assessed value

$834,890

$683,410 bldg · $151,480 land

Acreage

Land use

RETAIL/SERVICE CTRS < 10000 SQ FT

M1

Year built

2008

Building

Style
RETAIL MULTI OCCUP
Year built
2008

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Waterbury Rd