Skip to main content

Parcel · Map S0244300

1 WATERBURY RD

Owner: IOVINE PETER & ANTHONY JR &; IOVINE RICHARD & PAUL

Assessed value

$117,950

$55,930 bldg · $62,020 land

Acreage

Land use

RESTAURANTS/DRINKING ESTABS

M1

Year built

2004

Building

Style
BAR/LOUNGE
Year built
2004

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Waterbury Rd