Skip to main content

Parcel · Map T0261200

93 BAYBERRY DR

Owner: BARTOLOMEO MARK A

Assessed value

$171,500

$105,560 bldg · $65,940 land

Est. annual tax

$6,141

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1979

1,400 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1979
Living area
1,400 sqft · 1.0 story
Exterior
FRAME-HI
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Apr 13, 2016

    Bk/Pg OPM-150056

    $227,500

More on Bayberry Dr