Skip to main content

Parcel · Map O0201400

64 BAYBERRY DR

Owner: OSTRANDER GREGORY & RITA M

Assessed value

$194,880

$118,440 bldg · $76,440 land

Est. annual tax

$6,979

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1978

2,306 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1978
Living area
2,306 sqft · 1.0 story