Skip to main content

Parcel · Map M0172900

108 CENTER ST

Owner: WESTCOTT AARON

Assessed value

$236,390

$186,550 bldg · $49,840 land

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1929

4,492 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1929
Living area
4,492 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · GAS

Recorded sales

  1. Mar 26, 2019

    Bk/Pg OPM-180056

    $312,000

More on Center St

108 CENTER ST — Thomaston Land Records