Skip to main content

Parcel · Map K0139100

108 ELM ST

Owner: COLLINS TIMOTHY P & REGINA J

Assessed value

$152,320

$112,420 bldg · $39,900 land

Est. annual tax

$5,455

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

RA15

Year built

1935

2,480 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1935
Living area
2,480 sqft · 2.0 stories
Exterior
FRAME-HI
Heat
OLD STYLE · GAS

Recorded sales

  1. Sep 2, 2016

    Bk/Pg OPM-150105

    $130,000

More on Elm St