Skip to main content

Parcel · Map W0281800

169 ELM ST

Owner: DUNN JAMES P

Assessed value

$102,830

$63,630 bldg · $39,200 land

Est. annual tax

$3,682

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1950

792 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1950
Living area
792 sqft · 1.0 story