Skip to main content

Parcel · Map M0181600

29 GROVE ST

Owner: OSTERMAN JR JOHN D &; OSTERMAN JOHN D & MARY LOU W

Assessed value

$146,230

$105,420 bldg · $40,810 land

Est. annual tax

$5,236

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1950

1,912 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1950
Living area
1,912 sqft · 2.0 stories