Skip to main content

Parcel · Map D0074500

165 LYNNRICH DR

Owner: DUFFANY THOMAS J JR &; OLIANO SHERYL

Assessed value

$216,580

$155,820 bldg · $60,760 land

Est. annual tax

$7,756

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1978

2,046 sqft

Building

Style
COLONIAL
Year built
1978
Living area
2,046 sqft · 2.0 stories