Skip to main content

Parcel · Map M0183600

232 LYNNRICH DR

Owner: BERRY DEBRA J S

Assessed value

$176,820

$115,220 bldg · $61,600 land

Est. annual tax

$6,332

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1984

2,586 sqft

Building

Style
RAISED RANCH
Year built
1984
Living area
2,586 sqft · 1.0 story