Skip to main content

Parcel · Map W0283700

110 LITCHFIELD ST

Owner: WILLIAMS JAMES A

Assessed value

$104,230

$64,120 bldg · $40,110 land

Est. annual tax

$3,732

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1949

1,002 sqft

Building

Style
OLD STYLE
Year built
1949
Living area
1,002 sqft · 2.0 stories