Skip to main content

Parcel · Map L0152500

31 PARK ST

Owner: LAMAY JOSEPH E & KEVIN

Assessed value

$115,570

$69,790 bldg · $45,780 land

Est. annual tax

$4,139

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

TWO FAMILY

GC

Year built

1890

2,080 sqft

Building

Style
2-FAMILY
Year built
1890
Living area
2,080 sqft · 2.0 stories