Skip to main content

Parcel · Map A0007700

46 PARK ST

Owner: ENRICK LLC

Assessed value

$353,430

$304,010 bldg · $49,420 land

Est. annual tax

$12,656

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

MULTI UNITS 5-8

GC

Year built

1890

Owner mailing

46 PARK ST, THOMASTON, CT

Building

Style
RESIDENTIAL 4 FAMILY
Year built
1890

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Park St

46 PARK ST — Thomaston Land Records