Skip to main content

Parcel · Map K0145300

91 EAST MAIN ST

Owner: GUANGXUN LI & LIN HUI

Assessed value

$209,510

$109,690 bldg · $99,820 land

Est. annual tax

$7,503

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

MULTI-USE PRIME COMM USE

GC

Year built

1915

Building

Style
RETAIL GENERAL OCCUP
Year built
1915

Recorded sales

  1. Jun 25, 2014

    Bk/Pg OPM-130060

    $150,000

More on East Main St