Skip to main content

Parcel · Map B0023500

22 STOUGHTON ST

Owner: BOGUSLAWSKI JOHN A

Assessed value

$125,510

$80,850 bldg · $44,660 land

Est. annual tax

$4,495

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA15

Year built

1970

1,564 sqft

Building

Style
SPLIT LEVEL
Year built
1970
Living area
1,564 sqft · 1.0 story