Skip to main content

Parcel · Map B0011300

92 TWIN OAKS DR

Owner: SAGHAFI JAMES M & MARGRIT J

Assessed value

$173,880

$103,880 bldg · $70,000 land

Est. annual tax

$6,227

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1959

1,830 sqft

Building

Style
CAPE
Year built
1959
Living area
1,830 sqft · 2.0 stories
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Sep 29, 2020

    Bk/Pg OPM-190140

    $250,000

More on Twin Oaks Dr