Skip to main content

Parcel · Map B0034900

91 TWIN OAKS DR

Owner: GOMES JORDAN & EMILY A

Assessed value

$160,720

$92,750 bldg · $67,970 land

Est. annual tax

$5,755

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

SINGLE FAMILY

RA80A

Year built

1966

1,296 sqft

Building

Style
RANCH
Year built
1966
Living area
1,296 sqft · 1.0 story
Exterior
ALUM/VINYL
Heat
CAPE · OIL

Recorded sales

  1. Aug 15, 2017

    Bk/Pg OPM-160098

    $190,000

More on Twin Oaks Dr