Skip to main content

Parcel · Map H0127000

106 JUDSON ST

Owner: HARTZ JOSEPH P

Assessed value

$3,780

$2,660 bldg · $1,120 land

Est. annual tax

$135

35.81 mills · FY2026

Acreage

Land use

ACCESSORY BLDGS ON RES LAND

RA15

Year built

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Judson St